Telif Hakkı Bildirimleri

Sevgili Ziyaretçimiz, sitemizde yer alan bilgilerde bazı içerikler dış kaynaklardan alınmış olup yayın hak sahibinin tarafımıza bildirim yapmasıyla sitemizden kaldırma yetkisinin sahibi olduğunu bildirmek isteriz.

Fakat kaldırılmasını istediği yayının/yayınların tarafımıza “Hak sahibi olduğunu kanıtlayan tescil belgesini” iletmesi halinde sitemizden kaldırılmak üzere işleme alınmasıyla silinmesi söz konusudur…

Hak sahibi olduğunu bize kanıtlamayan kişi/kişiler’in yaptığı başvurular dikkate alınmayacaktır. Bu sebepten telifhakki@ekremaltingeyik.com.tr mail adresine göndermenizi rica ederiz.

Google’da yer alan içerik paylaşımları sebebiyle 3. takım bilgilerin size aktarılması konusunda bizim bu konudaki yapabileceklerimiz maalesef sınırlıdır. Google telif hakkı olarak etiketlenmemiş olarak sunduğu içerikleri paylaşmakla beraber yazdığımız yazılar ile ilgili bilgilendirme, tanıtım ve emek sahibinin yaptığı işi sizlere sunarak karşı tarafın ayrıca reklamını yaptığımızı bilmelerini isteriz.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgileri kopyala/yapıştır yöntemiyle kullanan kişiler sitemizden aldığı bilgileri kaynak göstererek kullanılamaz ve mesuliyet tarafımızca kabul edilmez…!

Copyright – Trademark (Reports)

(Visited 52 times, 1 visits today)

  • Bu Sayfa 489 kişi tarafından görüntülendi.
  • UYARI: BU SITEDE YER ALAN BILGILER TANITIM, REKLAM YAPMAK ICIN KULLANILMISTIR. SADECE DENEYIMLERIMIZI SIZLER ILE PAYLASIYORUZ. SITEMIZDE ONERI VEYA TAVSIYE VERILMEMEKTEDIR. AYRICA REKLAM ALANLARI TAMAMEN DISA BAGIMLI OLARAK FARKLI SITELERE YONLENDIRIR. TIKLAMANIZ HALINDE SORUMLULUK TAMAMEN SIZDEDIR. VE TARAFIMIZCA HICBIR BILGI PAYLASIMI VE REKLAM YONLENDIRMELERI ICIN MESULIYET KABUL EDILMEMEKTEDIR. YONLU UYARILARA ALDIRIS GOSTERMENIZI ONEMLE RICA EDERIZ.