Merhaba Sevgili Ziyaretçi,

Web sayfamızda bulunan görsellerin kullanılmasıyla bizi kaynak göstermeniz halinde yaşayabileceğiniz sorunlar ile ilgili tüm sorumluluk tamamen size ait olup bu siteden alıp kullanılacak olan görsel ve içerikler ile ilgili duyurumuzu yapmış bulunmaktayız.

Unutmayın görseller ile ilgili içeriklerde ayrıntı belirtemiyoruz. Telif hakkına tabi olabilecek görsel içeriklerin kullanılması sebebiyle tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

Ayrıca içeriklerimizin kullanılmasıyla ilgili olarak bizden habersiz olarak alınacak olan bilgilerin tarafımıza arama motorlarından benzer sayfa içeriklerini yakalatması sebebiyle haberdar olmaktayız.

Bu sitedeki içeriklerin kullanımı için ancak yapılması gereken bir prosedürümüz mevcuttur.

https://www.ekremaltingeyik.com.tr linkini sitenize eklemeniz halinde bir yaptırım uygulanmayacaktır.

Sitemizdeki içeriklerin kullanılması zorunluluk getirmektedir. Web Sayfamıza link verilmesi şartıyla hazırladığımız içeriklerin kullanılmasına izin verilmektedir.

Dipnot: Bizim tarafımızdan hazırlanmayan görseller ve içeriklerin yine sizi bağlayacağını unutmayın.

Anlayışınız için teşekkürler.

Copyright Reserved – Tüm Haklarımız Saklıdır.

(Visited 13 times, 1 visits today)

  • Bu Sayfa 111 kişi tarafından görüntülendi.
  • UYARI: BU SITEDE YER ALAN BILGILER TANITIM, REKLAM YAPMAK ICIN KULLANILMISTIR. SADECE DENEYIMLERIMIZI SIZLER ILE PAYLASIYORUZ. SITEMIZDE ONERI VEYA TAVSIYE VERILMEMEKTEDIR. AYRICA REKLAM ALANLARI TAMAMEN DISA BAGIMLI OLARAK FARKLI SITELERE YONLENDIRIR. TIKLAMANIZ HALINDE SORUMLULUK TAMAMEN SIZDEDIR. VE TARAFIMIZCA HICBIR BILGI PAYLASIMI VE REKLAM YONLENDIRMELERI ICIN MESULIYET KABUL EDILMEMEKTEDIR. YONLU UYARILARA ALDIRIS GOSTERMENIZI ONEMLE RICA EDERIZ.