Hakkımda

Merhaba Sevgili Ziyaretçi;

Ben Ekrem Altıngeyik, 1987 yılında İstanbul’da doğdum. Teknoloji’ye yakınlığım 2002-2003 yılında Bilgisayar donanım, teknisyen ve yedek parça stajını aldıktan sonra belli bir dönem bilgi sahibi olduğum İnternet hayatına o dönemlerde atıldım. Ve sonrasında 2007-2008 yıllarında Askerlik yapmak üzere İzmir’e gittim. 7/2 gittiğim dönemde gerçek bir düzen ve disiplin nasıl olur farkına vardım.

Yapmış olduğum iş sebebiyle İzmir’deki ara askerlik döneminde Arnavutluk Orikum Paşa Limanın’da gurbet hayatının zorluklarını yaşadım. Neyse ki “TUYT uydu iletişim aracı ile sürekli olarak telefon görüşmesini serbestçe yapabiliyorduk. İletişim merakım sebebiyle o dönemlerde bilgisayarcı olarak beni çağırdılar fakat İzmir’de istihbarat subayının yanındaki haberci görevimin ardından yurtdışında bana mükemmel bir görev verildi. “Santral’de Askeri Teftiş Kontrol Hizmetleri” Bu görevi tamamladıktan sonra Türkiye’ye geri döndük ve askerlik görevimi tamamlamış oldum.

2008 yılının sonlarına doğru Bilgi teknolojileri firmasında bana verilen görev ile kendimi yetiştirme ve geliştirme görevine atandım. İnternet’in hızlı bir şekilde yol alması sebebiyle değişen gündemi takip etme konusunda iyileştirmeler ve geliştirmeler hayatımızda sürekli var oluyor. Ve bu iş ayrıca tüm site sahiplerini çok yakından ilgilendiren bir durumdur.

Teknolojinin doğru kullanılmasına kanaat etme noksanlıkları günümüze geçmişten gelen bir hışımla açık kaynak arayışları sağlayan kişilerce öz verisini yitirmiş olmalı ki, Elektronik ticarete saygınlık çok kişi tarafından kaçınılmaz sona ulaştı.

Kişiler görmedikleri ürünleri Dünya’nın hangi Ülke’sinde olursa olsun sorunsuz bir şekilde almak istemektedir.

İnsanları bilinçlendirmek ve bilgilendirmek amaçlı kurulmuş olan bu sitenin mazisi derinden ve özverili olacak şekilde size bilgi aktaracaktır.

Dünya’daki ticaret devlerinin izinden gitmenizi sağlayacak bilgileri aktarmaya çalışacağım.

Kendi işletmemi kurduktan sonraki aldığım dersler sayesinde kendimi İngilizce kursuna yönlendirdim ve dil okulunda Upper-Intermediate seviyesine ulaştıktan sonra, bir dil bir insan, iki dil iki insan ise 7 milyar insan’ın yaşadığı bir dünya’da neden tek bir dil ile 80 milyon kişiye hizmet etmek isteyesiniz ki, unutmayın global vizyonu olan kişiler 1 milyar kişiye ulaşmanın yolunu her zaman arar. Dünya’da ingilizce konuşan insan sayısı hemen hemen 1 milyar’dan fazla… Bu sebepten ana dilinizin yanına bir de yardımcı eklemeyi unutmayınız.

Başarının size açacağı kapı tüm dünya’ya ulaşması dileğiyle,

Umarım vereceğim bilgiler sayesinde gerçek bilgileri doğru kaynaklardan edinmiş olacaksınız.

Siz ziyaretçilerimiz yorum yazıp, destek verip, takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

Saygı ve Sevgiyle Kalın,

Bilgi paylaştıkça çoğalır;

(Visited 588 times, 1 visits today)

  • Bu Sayfa 1.406 kişi tarafından görüntülendi.
  • UYARI: BU SITEDE YER ALAN BILGILER TANITIM, REKLAM YAPMAK ICIN KULLANILMISTIR. SADECE DENEYIMLERIMIZI SIZLER ILE PAYLASIYORUZ. SITEMIZDE ONERI VEYA TAVSIYE VERILMEMEKTEDIR. AYRICA REKLAM ALANLARI TAMAMEN DISA BAGIMLI OLARAK FARKLI SITELERE YONLENDIRIR. TIKLAMANIZ HALINDE SORUMLULUK TAMAMEN SIZDEDIR. VE TARAFIMIZCA HICBIR BILGI PAYLASIMI VE REKLAM YONLENDIRMELERI ICIN MESULIYET KABUL EDILMEMEKTEDIR. YONLU UYARILARA ALDIRIS GOSTERMENIZI ONEMLE RICA EDERIZ.